Број на оглас: 3544011
Објавен на: 14.03.2020, 21:48
1 / 9

Opel Corsa 1.0

950 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi. Dizna plin,a-test,novi gumi.Mnogu mala potrosuvacka