Број на оглас: 3544006
Објавен на: 29.03.2020, 16:36
1 / 5

Za alfa R15

5.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasi