Број на оглас: 3543877
Објавен на: 01.04.2020, 11:51
1 / 10

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI MK TABLI PERFEKTEN

5.999 € Цената е фиксна 6.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
C-Crosser
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
SUPERAVTO
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


--- RABOTNO VREME OD 10-17 CASOT ---- NA EMAIL SMS PORAKI I SLICNO NE ODGOVARAME ---

CITROEN C-CROSSER 2,2 HDI 156 KS , OD 2008 GOD SEGA UVEZENA OD ITALIJA I 7 SEDISTA !! REGISTRIRAN NA MK TABLI CELA GODINA VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMATRONIC
- SERVO KOZEN VOLAN SO KOMANDI
- RADIO CD
- AIRBAGS
- ABS KOCNICI
- ESP
- CENTRALNO
- ELEKTRIKA
- ALU BANDAZI SO ODLICNI GUMI
- FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
- BOARD COMPUTER
- PARKTRONIC POMOS ZA PARKIRANJE
- 7 SEDISTA
- ORIGINAL 180.000 SO GARANCIJA SO KOMPLETNA SERVISNA KNIGA
- REG NA MK TABLI CELA GOD DO 10-2020