Број на оглас: 3543736
Објавен на: 14.03.2020, 17:29
1 / 2

Bmw 320d 150ks “Za Delovi”

88 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320d 150ks
Se davam samo na delovi