Број на оглас: 3543594
Објавен на: 23.02.2021, 21:29
1 / 8

Италијанска деск ламба

650 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Столни лампи

Вид на оглас: Се продава


Се продава италијанска деск ламба, халогенка, воопшто неупотребена во оригинално пакување, има држач за пенкала, како и оригиналното тефтерче. Најверојатно била наменета за извоз и чинела 34 фунти.