Број на оглас: 3543560
Објавен на: 30.06.2020, 22:35
1 / 8

Wv golf 6 16tdi 2017plateno se do reg fabrika

11.999 € 12.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Komplet dokomenti se same reg fali 12500e servis vo ovlasetn se servisna kniska tel 070551358 lupce