Број на оглас: 3543557
Објавен на: 14.03.2020, 14:01
1 / 9

Volvo XC90

7.000 € Цената не е фиксна 8.000 €
Марка:
Volvo
Модел:
XC 90
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
154 kw / 209 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo XC 90 4x4

Колата е во одлична состојба, нема потреба од дополнителни интервенции
- Редовно сервисиран
- Променети дискови и плочки пред 1 месец
- Зимски + Летни гуми
- 3 бандажи резерва
- Кожни седишта 5 + 2 дополнителни
- Затемнети стакла
- Двозонска автоматска клима
- Темпомат
- Електрика на седишта