Број на оглас: 3543536
Објавен на: 04.06.2020, 13:00
1 / 10

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-PLIN 2009 GODINA

4.050 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sostojba so maksimalno zacuvan vnatreshen enterier,fabricki plinski ured so atest vo mk dokumenti, uvezena od italija mesec februari 2020 god ,poseduva visoko nivo na oprema i toa : klima, komandi na volan za radio i telefon, fabricko radio cd/mp3, aux, komprezor vgraden vo bagaznik, maglenki, dva kluca, elektronica na predni prozori, elektronica na retrovizori, 149000 km so servisna knizka, registirana do 06. 03.2021 godina so zelen karton, smeneto ujle
Za poveke info na tel 072-757-586