Број на оглас: 3543475
Објавен на: 07.08.2020, 21:48
1 / 7

SE PRODAVA RENAULT MEGANE

2.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava RENAULT MEGANE vo odlichna sostojba, 1.5 dci 74kw diesel. 2004 godina.
REGISTRIRAN DO 04.2021 - Cela godina

tel. 071 328 218