Број на оглас: 3543340
Објавен на: 28.03.2020, 16:03
1 / 5

GOLF VI 6 2.0 TDI 81 KW

6.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 6 vo odlicna sostojba, sredeni site dokumenti do registracija. Servisna istorija, dva kluca. Poveke info na mob.