Број на оглас: 3543234
Објавен на: 25.05.2020, 16:44
1 / 12

OPEL ASTRA 1.6 GTC SPORT

2.550 € Цената е фиксна 3.550 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 BENZIN
ZATEMNATI STAKLA
COSMO
KLIMATRONIK
Ksenon svetla
SPORTSKI SPOJLERI
17 ki bandazi

TOP KOLA ZA EXTRA CENA

NA LICE MESTO IMA PROSTOR ZA USTE POPUST
SAMO ZA SERIOZEN KUPUVAC
VREDI DA SE VIDI

SE PRODAVA HITNO ZARADI ZAMINUVANJE
VO STRANSTVO

BEZ ZAMENI😉 SAMO KES