Број на оглас: 3543218
Објавен на: 06.03.2021, 16:22
1 / 4

Plac vo Volkovo

1 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2145 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo Volkovo, posle Zeleznickata stanica nakaj posledna 22-ka.
Imoten list vo gradezna zona, pat, voda , struja.
Moze da se podeli na polovina po okolu 1000 m2.