Број на оглас: 3543106
Објавен на: 29.05.2020, 22:55
1 / 9

BMW 530D XD 2008 GODINA

10.200 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 530D XD 2008 GODINA REDIZAJN SO FUL OPREMA
NAPRAVEN KOMPLET SERVIS
ZIMSKI I LETNI GUMI
Moze zamena za gip