Број на оглас: 3543075
Објавен на: 26.03.2020, 18:31
1 / 6

Se prodava

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano.cuvano domakinski.vo top sostojba napraven golem servis pred 7000 km rebrast,klinest kais i site filtri.ulje.