Број на оглас: 3542422
Објавен на: 27.03.2020, 13:00
1 / 12

KIA SOUL 2013

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Soul
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
97 kw / 132 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KIA SOUL 2013 NAJVISOKO NIVO NA OPREMA OD KIA SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SO NAJEKONOMICNIOT MOTOR NA KIA ECO DYNAMIC
-LED SVETLA
-SONCEV KROV
-STOP-START SISTEM
-4 NOVI ZIMSKI + 4 NOVI LETNI GUMI
-FULL OPREMA
NOVA KOLA
070305444