Број на оглас: 3542370
Објавен на: 26.03.2020, 16:48
1 / 4

Ford Galaxy

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme, informacii na tell: 078- 245- 761 JOSIF