Број на оглас: 3542260
Објавен на: 27.03.2020, 13:00
1 / 12

VW TOURAN 2.0 TDI 103kw 6+1

4.150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078-300-482 078-300-482 078-300-482
Туаранот е во одлична состојба без никаква маана, платени сите давачки до регистрација ,алуминиумски бандаши,темпомат,климатроник,греачи на седишта..за повеќе инфо 078-300-482