Број на оглас: 3542227
Објавен на: 25.03.2020, 16:55
1 / 4

bandasi so gumi za dzip

300 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 6 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
114
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
80
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasi so gumi za dzip
izvadeni se od toyota 4runner