Број на оглас: 3542199
Објавен на: 06.07.2020, 19:07
1 / 12

BMW 330 X-Drive M-Paket Full Operma !

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 330 X-Drive, fabricki M-Paket so naj visoko nivo na operma.
Registrirana cela godina, 4 novi gumi !!!
Kompletno servisirano, bez dopolnitelni
trosoci.
Moze zamena za pomalo vozilo.