Број на оглас: 3542194
Објавен на: 23.05.2020, 19:26
1 / 4

Se prodava komplet DAFXF 95/430 i MEILLER KIPPER!

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet DAF XF 95/430 i prikolka MEILLER KIPPER!! Prikolkata i kamionot se vo odlicna sostojba!