Број на оглас: 3542130
Објавен на: 23.09.2020, 13:24
1 / 12

Opel Corsa 1.2 55kw Full Oprema "AUTO DIZI"

2.400 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.2 benzin (55kw)
----------Euro 4-----------
Ekstra sacuvano, Prva farba, vo mnogu dobra sostojba:
(Airbag, Servo vollan, ABS, KLIMA, Celicni Bandasi 14-ki so novi gumi i orginal Ratkapni, Svetla za magla nazad, 2 Kluca so Dalecinsko i centralno, Elektricni prozorci i retrovizori, Komandi na vollan, Radio CD, i dr ...

Proizvodeno 2003godina.
Pominati 190.000KM so Servisna Kniska i Abgas Kniska.
(Moze proverka na KM na ovlasteni servisi)

Uvezeno od Svajcaria (CH) i se plateni site davacki do registracija.

Tel: 078-219-274

Потврден огласувач
 Auto Plac Dizi (претпријатие)