Број на оглас: 3542125
Објавен на: 28.03.2020, 21:55
1 / 4

Rep od honda cbr1000rr

111 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rep(zaden del) od honda cbr1000rr5. Dajte ponuda