Број на оглас: 3542024
Објавен на: 08.04.2020, 14:37
1 / 12

VW Golf 7 1.6 TDI (Bluemotion) EUR6 NAVI/PDC

10.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf MK7 1.6 TDI EUR6 motor, Navigacija, Predni zadni park senzori, Parkpilot, Tempomat so limiter, servisiran pred 500 km ulje i site filtri. registriran cela godina so zelen karton. Neudirana ne farbana, domakinski socuvan, bez zabeleski, 4 Novi Letni i zimski gumi. 071866860