Број на оглас: 3542004
Објавен на: 29.03.2020, 12:34
1 / 9

Opel Astra 1.7 TD

1.500 € Цената не е фиксна 1.600 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7 TD Isuzu 1997 god
Kolata e max socuvan od perv sopstvenik
Celosno servisirano smeneto korpa lamela potisna so garancia proverka kade sakate
Max oderzavan vredi da se vidi
Bez zam