Број на оглас: 3541994
Објавен на: 10.02.2021, 08:41
1 / 6

Zidar Zidanje Betoniranje

1 € Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Zidanje na sekakov vid na objekt so sekakov vid na materijali.
Isto taka i betoniranje na objekti
I se vo vrska so gradeznistvo