Број на оглас: 3541869
Објавен на: 28.02.2021, 08:00
1 / 5

Rover 75 dizel packa menjac

1.800 € Цената не е фиксна 1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Rover
Модел:
75
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e staklo mnogu socuvana ima novi gumi moze i zamena