Број на оглас: 3541793
Објавен на: 06.04.2020, 09:59
1 / 7

golf 4 1.9 tdi 110ks full oprema registrirano

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba
1.9 tdi 110 ks
klimatronik ispraven