Број на оглас: 3541728
Објавен на: 23.02.2021, 21:43
1 / 8

Volkswagen Golf6

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 6 2.0 TDI, kolata e servisirana tip top 🔝🔝🔝