Број на оглас: 3541356
Објавен на: 11.03.2020, 22:12
1 / 4

100 годишен - Разбој за излог

18.000 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Вид на оглас: Се продава


Разбој за ткаење на јамболии и дифтици
може да се користи како излог антички за декорација во бутик ресторан или салон