Број на оглас: 3541258
Објавен на: 27.03.2020, 12:55
1 / 10

MERCEDES S 350 2010 mozna zamena

17.500 € Цената не е фиксна 18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena so vozilo so vasa doplata,kolata e donesena od CH mnogu socuvana i so realni kilometri...od oprema da ne nbrojuvam najffull stvarno nema sto nema