Број на оглас: 3541191
Објавен на: 01.03.2021, 03:03
1 / 6

Prodavam Zamenuvam

8.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


prodavam ladilnik od 2002 g registran do 2021.2 mesec moce i zamena volvo ili aktros vlekac so evro 5 tel.071537005