Број на оглас: 3541097
Објавен на: 23.02.2021, 22:27
1 / 6

ALUMINSKI BANDASI SO GUMI 16 5x112 VOLKSWAGEN,AUDI,SKODA,SEA

250 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
60
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


EXTRA ZACUVANI AL.BANDASI OD VW TOURAN SO SOLIDNI GUMI 205 60 16
2 GISLAVED 2PIRELI
PRAVI ZDRAVI