Број на оглас: 3541092
Објавен на: 29.03.2020, 16:52
1 / 5

Kawasaki z750

3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kawasaki
Вид:
Туринг
Година:
2007
Модел:
Z750
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kawasaki z750 2007god registriran so zelen karton do 15.08.2020g so novi gumi pireli rosso lll ksenon svetlo arrow izduv so dva originalni kluca servisiran spremen za sezona inf.077 641 354