Број на оглас: 3541057
Објавен на: 06.04.2020, 10:42
1 / 8

BANDASI ZA MERCEDES SO GUMI 17-KI

340 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
245
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasive se izvadeni od Mercedes E Clasa 2008 God
Dimenzija na gumive 245 45 17