Број на оглас: 3540873
Објавен на: 16.09.2020, 19:46
1 / 12

LED MODULI 12V 1.5W SAMSUNG

45 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


LED MODULI 1.5W I 2W DOBRI CENI SAMSUNG CHIP