Број на оглас: 3540497
Објавен на: 03.08.2020, 10:17
1 / 5

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 🇨🇭FACELIFT🇨🇭

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAN OPEL MERIVA 1.7CDTI FACELIFT,donesena od svajcarija kupeno od prv sopstvenik,relana kilometraza,servisirano se vo ovlasten servis od oprema poseduva:
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-KLIMA
-CD PLAYER
-ZATEMNETI ZADNI STAKLA
-EURO KUKA
-M+S NOVI GUMI
-ELEKTRIKA NA STAKLA

Avtomobilot e so relna km garancija za kilometri,bez udari i farbanici STAKLO SOCUVAN povekje inf na tel:


BOJAN :071-200-713