Број на оглас: 3540242
Објавен на: 26.03.2020, 20:18

se izdava dukan vo dojran na pazarot

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


povolno deloven prostor vo dojran na pazarot vo centralno podracje se izdava inf na tel 077865685