Број на оглас: 3540226
Објавен на: 09.08.2020, 17:16
1 / 10

Passat B6 2.0 TDI

5.990 € 6.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW PASSAT 2.0 TDI
Highline 2006 god
registriran cela godina do 05.03.2021
Tempomat
Bord komjuter
Greaci na sedista retrovizori
i mnogu drugo
servisiran komplet bez nikakvi vlozuvanja
odlicna sostojba
078 331 315