Број на оглас: 3540183
Објавен на: 07.04.2020, 12:54
1 / 6

Toyota yaris

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od Svajcarija
Plateni se site davacki do registracija
Bez zameni