Број на оглас: 3540175
Објавен на: 24.06.2020, 12:05
1 / 5

Redmi note 5 dual sim

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Xiaomi
Модел:
Xiaomi redmi note 5
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Perfekten telefon ( KAKO NOV ) so odlicni performansi a osobeno mn jaka baterija...
4 giga ram, 64 giga, + slot za memoriska, dual kamera 13+5, predna 13 mpx i 4000 mHa baterija. FULL PAKOVANJE + gratis futrola.
Podetalni informacii na sledniov link https://www.mi-store.mk/product/redmi-note-5-4-64-gb/.