Број на оглас: 3540022
Објавен на: 10.03.2020, 17:40
1 / 12

Golf 4

2.600 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW Golf 4 - 2001 T(D)(I)
Vo dobra sostojba
Servisirano
078-234-961