Број на оглас: 3539746
Објавен на: 29.03.2020, 08:10
1 / 3

Prodavam Good year 215/55/16 2br ganc novi

110 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
215
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc novi od rezervi.. Cena za dvete i fiksna.. Imam i dva para Miselin i Brigistone cenata e ista..