Број на оглас: 3539708
Објавен на: 23.05.2020, 19:26
1 / 5

Se prodava MAN 19/414 i prikolka KRONE

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAN 19/414 i prikolka KRONE. Kamionot e vo dobra sostojba. Mozna e i zamena za avtomobil!