Број на оглас: 3539393
Објавен на: 26.03.2020, 19:42
1 / 1

PRODAVAM MONITORI SAMSUNG .....

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 10 MONITORI OD RAZLICNA GOLEMINA I MARKA.
SAMSUNG, LG, ACER, BENQ, HP ...
22, 24, 25 INCI
CENITE SE OD 1900 DO 2900 DEN.