Број на оглас: 3539154
Објавен на: 25.05.2020, 12:58
1 / 9

GOLF 1.9TDI 74 KW PD 2003 GOD

2.630 € 2.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.9 tdi 74 kw registriran do 26 02 2021 god kolata e vo top sostojba servisirana komplet rebres kais vodna pumpa zategaci i site filtri smeneni so proverka po vasa zelba od oprema poseduva bort kompluter tampomat klimatronik povise informacii na tel 076825609 076825609