Број на оглас: 3538968
Објавен на: 07.08.2020, 13:06
1 / 7

Opel Combo 1.3 Multijet Pikap

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Combo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Saso
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Combo 2006 1.3 Multijet so izminati 185.000 km servisirano so smenet set lanec zategaci filtri i ulje vo motor.Ima 4 dobri gumi,2 kluca abs esp airbag.