Број на оглас: 3538956
Објавен на: 07.08.2020, 13:06
1 / 7

Opel Combo 1.3 CDTi

3.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Saso
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Combo 2006 1.3 Multijet so izminati 185.000 km servisirano so smenet set lanec zategaci filtri i ulje vo motor.Ima 4 dobri gumi,2 kluca abs esp airbag.