Број на оглас: 3538904
Објавен на: 28.03.2020, 14:41
1 / 2

Rezerven bandaz 17 za bmw

50 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
50
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezerven bandaz za bmw so guma 225 50 r17