Број на оглас: 3538678
Објавен на: 27.05.2020, 13:00
1 / 9

TOP CENA: Prikolka SCHMITZ 2007 Standard

4.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


VE-272-KJ = 4000еур
- Тип: SO 1
- Регистрирана до: 03.03.2021.
- Тежина на приколка: 6650кг.
- Година на производство: 2007.
- Боја на приколка: Siva / 7F
- Број на оски: 3
- Најголема легална вкупна маса на возилото при регистрација: 35 000кг.
- Редовно сервистирана во овластен сервис на SCHMITZ

VE-754-KK = 4000еур
- Тип: SO 1
- Регистрирана до: 30.01.2021.
- Тежина на приколка: 6504кг.
- Година на производство: 2008.
- Боја на приколка: BELA / 01
- Број на оски: 3
- Најголема легална вкупна маса на возилото при регистрација: 35 000кг.
- Редовно сервистирана во овластен сервис на SCHMITZ