Број на оглас: 3538640
Објавен на: 20.03.2020, 15:05
1 / 2

Bandazi 5x112 205.65.15 Audi Passat VW Golf

10.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


205.65.15 Continental gumi dobri sega balansirani cena 10.000 den